A MCZBF

Patrycja Bernard z klasy III B zdobyła wyróżnienie w międzypowiatowym konkursie fotograficznym "Magia czarnobiałej fotografii".

A brdw2019

23 maja 2019 roku na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 w Łęcznej odbył sie Wojewódzki Finał Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Nasza reprezentacja w składzie: Adrian Bidiuk, Natalia Michaluk i Klaudia Makuch zajęła 4 miejsce w województwie lubelskim. W tej grupie zostały połączone siły Szkoły Podstawowej w Miączynie oraz Gimnazjum im. Jana Pawła II w Miączynie.

A RP IMG 0373

W sobotę 09 marca pięciu uczniów uczęszczających na zajęcia dodatkowe z biologii wraz z panią Ewą Kurpisz wzięli udział w rajdzie pieszym Wzgórzami Roztocza organizowanym przez zamojski PTTK.

A DC

31 maja 2019 r. w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Miączynie odbyła się dyskoteka charytatywna w ramach akcji „POLA NADZIEI 2019”.

A BRDP

9 maja 2018 roku w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu drogowego w Zamościu odbyły się Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. 

Konkurencja była podzielona na dwie grupy:

  • Grupa I /młodsza/
  • Grupa II /starsza/

W grupie II zostały połączone siły Szkoły Podstawowej w Miączynie oraz Gimnazjum im. Jana Pawła II w Miączynie.

Nasza drużyna zajęła I miejsce w swojej kategorii. 

Mistrzowie Powiatu Zamojskiego /grupa II/: Adrian Bidiuk, Natalia Michaluk i Klaudia Makuch. Adrian Bidiuk został indywidualnym Mistrzem Powiatu w grupie II.

A ZTIT

Patrycja Bernard, Amelia Ślepecka oraz Łukasz Wąsowicz z klasy IIIB wzięli udział w szóstej edycji turnieju szkół podstawowych i gimnazjów „Zamość – the Ideal Town”, która przeprowadzona została 8 marca 2019 roku w ZSP nr 3 w Zamościu.

A MC

31 maja 2019 r. na boisku szkolnym Gimnazjum im. Jana Pawła II w Miączynie rozegrał się MECZ CHARYTATYWNY PIŁKI NOŻNEJ NAUCZYCIELE + RODZICE KONTRA- UCZNIOWIE pod hasłem „BAWIMY SIĘ I POMAGAMY POTRZEBUJĄCYM”.

A IDW19

21 marca 2019 roku w naszym gimnazjum odbyły się obchody Dnia Wiosny tradycyjnie połączone z Dniem Samorządności.

A BAL19 MG 1833

Trudno w to uwierzyć, ale za nami ostatni bal gimnazjalny w historii Gimnazjum im. Jana Pawła II w Miączynie...